info
عکس درب اصلی شهرک لویزان یک
category

درب اصلی شهرک لویزان یک محله لویزان - شیان، تهران

درب ورودی
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی درب اصلی شهرک لویزان یک

درب اصلی شهرک لویزان یک (درب ورودی) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان بابایی، هنگام واقع شده است. این مکان یکی از شش درب ورودی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک لویزان 1، میوه فروشی شهرک لویزان ۱، سوپر مارکت لویزان 1، بلوک شماره 5 و پارکینگ قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب اصلی شهرک لویزان یک واقع شده‌اند:

 • ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ( مهدی ) (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب اصلی شهرک لویزان یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب اصلی شهرک لویزان یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب اصلی شهرک لویزان یک ندارد.
  neshan logo