info
عکس ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم
category

ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم محله ازگل، تهران

درباره‌ی ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم

ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم (درب ورودی) در محله ازگل تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. این مکان یکی از چهار درب ورودی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین جایگاه گاز CNG شهید بابایی جنوبی، مرکز آموزش عالی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، تعمیرگاه تویوتا ولکسوس تویوتاپ ، کارواش روشن و پادگان جهاد خودکفایی نزاجا قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم واقع شده‌اند:

 • درب ورودی و بازرسی شهرک شهید خوشرو
  بزرگراه ارتش، شاه مرادی
 • درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا
  (3.0)
  بابایی، بعد از نیروی زمینی
 • لویزان ۳.بلوک ۲۶
  (3.0)
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • درب اصلی شهرک لویزان یک
  (4.5)
  بابایی، هنگام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط tdx (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی شهرک قمر بنی‌هاشم ندارد.
  neshan logo