info
عکس درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا
category

درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا محله لویزان - شیان، تهران

درب ورودی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا

درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا (درب ورودی) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان کنار گذر بابایی واقع شده است. این مکان یکی از شش درب ورودی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ستاد ایثارگران نزاجا، زمین تنیس ارتش و مرکز آموزش شهید فیض الله امانی نزاجا قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب ورودی اداره بهداشت و درمان نزاجا ندارد.
neshan logo