info
عکس صاله المغادره فی مطار مشهد
category

صاله المغادره فی مطار مشهد محله فرودگاه، مشهد

درباره‌ی صاله المغادره فی مطار مشهد

صاله المغادره فی مطار مشهد (فروشگاه) در محله فرودگاه مشهد واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه در محله فرودگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال پروازهای بین‌المللی خروجی، پارکینگ ترمینال پروازهای خارجی، هواپیمایی کویت، بانک ملی فرودگاه و مدیریت تولیدات گیاهی سازمان پارکها وفضای سبز قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده صاله المغادره فی مطار مشهد واقع شده‌اند:

 • زعفران بهرامن
  (4.3)
  بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان، نرسیده به بین المللی
 • نوین زعفران
  (4.1)
  شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صاله المغادره فی مطار مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صاله المغادره فی مطار مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صاله المغادره فی مطار مشهد ندارد.
  neshan logo