info
عکس قهوه ایتالیا
category

قهوه ایتالیا یزد

درباره‌ی قهوه ایتالیا

قهوه ایتالیا (کافی‌شاپ) در یزد و خیابان رشتیها واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امیر چخماق، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار زرگرها و همچنین بازار امیر چخماق، زورخانه صاحب الزمان (عج)، خانه مسافر کوله پشتی، پیتزا کافی شاپ سیتو و نمایشگاه مارهای زنده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد

کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد در شهر یزد محله محله گازرگاه قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان یزد، یزد، سلمان فارسی، رشتیها، بین علاقه بند 6 و میدان امیر چخماق قرار دارد.

کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله محله گازرگاه است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران خان دوحد، فست فود کرنوپیچ، رستوران نگین یزد، رستوران گل سرخ و رستوران عمارت وکیل هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت از امتیازات کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد است. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد را به شما معرفی می‌کند. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ قهوه ایتالیا یزد و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه ایتالیا واقع شده‌اند:

 • کافه چنار
  دهم فروردین، بین ملا فرج الله و داور
 • کافه رستان
  بازار نو
 • کافه فیروزه
  خیابان قیام، خرازی، نو
 • کافه دایان
  امام خمینی، بین برخوردار و امام خمینی 7
 • کافه درباری
  خیابان قیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا میرزایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه ایتالیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه ایتالیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه ایتالیا ندارد.
  neshan logo