info
عکس هایپر گوشت کوثر
category

هایپر گوشت کوثر محله کوثر، مشهد

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر گوشت کوثر

هایپر گوشت کوثر (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله کوثر مشهد و خیابان کوثر جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرغ بریان احسان، نمایندگی رسمی دیپوینت، فروشگاه باتری تورنادو، گل فروشی گل پسر و عینک آریانا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده هایپر گوشت کوثر واقع شده‌اند:

 • سوپر گوشت
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 14
 • فروشگاه مواد پروتئینی رز
  بلوار شهید فکوری، پیروزی 26 - فرقانی، فرقانی 11، بین رز6 و 8
 • گوشت پرتوی
  بلوار کوثر، بین کوثر 24 و 26
 • مجتمع تجاری فرهنگی سیمرغ
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 48
 • پروتئین برزگر
  بلوار شهید فکوری، بهاران، بهاران 3، فکوری45، بین فراز2 و 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرتضی سراسیاب (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر گوشت کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر گوشت کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر گوشت کوثر ندارد.
  neshan logo