عکس نعمت پورمند
مشاهده در نقشه نشان
category

نعمت پورمند (محله خواجه نظام، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدنی، یزدی، نامجو، علی موثق

موقعیت نعمت پورمند در محله خواجه نظام تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

نعمت پورمند (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله خواجه نظام تهران و خیابان علی موثق واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین گلد چیکن، شیرینی پاسارگاد، آموزشگاه رانندگی هما، داروخانه نگارحاج علی اکبری و PS 4 گیم نت پایتخت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهيد مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدنی، یزدی، نامجو، علی موثق

تلفن تماس: 02177223354


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده نعمت پورمند واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت خرم
  مدنی، محمود نور، بین سوم و چهارم
 • هایپر مارکت کاکو شیرازی
  دماوند، فتحنایی، بین نصیری و مصطفوی
 • سوپر مارکت
  سبلان شمالی، آزادی، صادقی، بازرگان، بین مهر پرور و مجاهد
 • بقالی
  مدنی، مرادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اَگومان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نعمت پورمند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نعمت پورمند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نعمت پورمند ندارد.
  neshan logo