info
عکس بقالی
category

بقالی محله شارق، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بقالی

بقالی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شارق تهران و خیابان مرادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شارق تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لوکس و همچنین مجتمع شماره 7 شورای حل اختلاف، لوازم یدکی گلدن، املاک اسکان، شرینی کرمفیل و بازار روز نظام آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده بقالی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت رجبب
  دماوند، انیسی، بین هشت متری یکم و حاج ابول لو
 • خواربار فروشی
  سبلان جنوبی، انصار الحسین، بین ستاره و صبوری
 • سوپر مارکت داریوش
  دماوند، بخشی فرد، پورکریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سامی دی دی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بقالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بقالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بقالی ندارد.
  neshan logo