info
عکس فروشگاه ستاره شهر 3
category

فروشگاه ستاره شهر 3 (محله پاسداران، حمیدیا)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه ستاره شهر 3

فروشگاه ستاره شهر 3 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان پاسداران ۲۰ واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک، فروشگاه نوشت افزار مرکزی ، داروخانه دکتر کاظمی پور، سیال کنترل و دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا

برای رفتن به فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا باید به شهر حمیدیا، محله پاسداران و بروید. فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله پاسداران به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند اتکا، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه افق کورش 5524 در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه ستاره شهر 3 حمیدیا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه ستاره شهر 3 واقع شده‌اند:

 • اتکا
  بلوار جهاد، بین دشتی پانزدهم و دشتی سیزدهم
 • فروشگاه افق کوروش
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 28 و 30
 • فروشگاه افق کورش 5524
  بلوار شهید قندی، نرسیده به کاج 4
 • فروشگاه رفاه پاسداران
  (4.0)
  بلوار پاسداران، استادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین ح.پ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ستاره شهر 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ستاره شهر 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ستاره شهر 3 ندارد.
  neshan logo