info
عکس فروشگاه آرسام اسپرت
category

فروشگاه آرسام اسپرت محله اندیشه - جوانمردان، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه آرسام اسپرت

فروشگاه آرسام اسپرت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله اندیشه - جوانمردان تهران و میدان الغدیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله اندیشه - جوانمردان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آشور ارومیه و همچنین نمایندگی ایران خودرو 1118، تعمیرگاه ایران خودرو، بوستان امیرکبیر، میدان الغدیر و دبیرستان ماندگار نمونه دولتی دخترانه عفاف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه آرسام اسپرت واقع شده‌اند:

 • کارشناسی بدنه و فنی خودرو بُرنا
  بلوار آیت الله کاشانی
 • باطری سازی موسی
  بلوار آیت الله کاشانی
 • تعمیر انواع دزدگیر
  همت، آشوری
 • لاستیک آس
  بلوار آیت الله کاشانی، آشوری، بین بهار و بلوک نهم
 • کلید سازی علیرضا
  بزرگراه شهید همت، الغدیر یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرسام داداش زاده (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آرسام اسپرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آرسام اسپرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آرسام اسپرت ندارد.
  neshan logo