info
عکس فروشگاه هفت
category

فروشگاه هفت محله آگاهی، تهران

درباره‌ی فروشگاه هفت

فروشگاه هفت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آگاهی تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین هتل پرشیا 2، داروخانه شبانه روزی رفاه، عینک جعفری، پیتزا نیوشا و قلیان حاج اوغلی قدرت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه هفت تهران

فروشگاه هفت تهران در شهر تهران، محله آگاهی و قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02148633074) تماس بگیرید. فروشگاه هفت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آگاهی به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه طهماسبی شعبه 1، فروشگاه مهر پارسا و دیلی مارکت اشاره کرد.

چطور به فروشگاه هفت تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هفت تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه هفت تهران ایستگاه مترو راه آهن نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه هفت تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه هفت تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه هفت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قرمزته
  پنجشنبه 25 فروردین ماه 1401

  تازه تاسیسه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هفت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه طهماسبی شعبه 1
  شوش، بین میدان راه آهن و شهرداری
 • فروشگاه مهر پارسا
  مختاری، رودکی، جعفری
 • دیلی مارکت
  (1.0)
  ولیعصر، فروزش، بین توحیدی و محمودیان
 • فروشگاه هفت
  (5.0)
  مختاری، اشجعی، بین اول و امن زاده
 • فروشگاه محسن
  (5.0)
  ایروانی رباط کریم، بین کارگر و پارسا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هفت ندارد.
  neshan logo