info
عکس شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا
category

شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا محله آل احمد، تهران

شرکت خصوصی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا

شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا (شرکت خصوصی) در محله آل احمد تهران و خیابان گردآفرید واقع شده است. این شرکت یکی از بیست و پنج شرکت خصوصی در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین نانوایی بربری سیندخت، شرکت تامین برق و آب ایران (تابیران)، سوپر مارکت شیراز دریانی، مسجد امام حسن مجتبی (ع) و مهد کودک البرز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا واقع شده‌اند:

 • روزنامه قدس خراسان - دفتر تهران
  بلوار کشاورز، گلریز
 • تدکار
  بزرگراه شهید گمنام، هفتم، بین دوم و یکم
 • ارتفا سلامت پاسارگاد
  بزرگراه شهید چمران، فرزانه، ماه
 • پایا مهر درمان
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • شرکت ارم ایلیا
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حشمتی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مهندسی تصفیه هوشمند آویسا ندارد.
  neshan logo