info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو محله افسریه جنوبی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه جانبو

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان قائم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین تهیه غذای دیکله، نمایندگی 1136 ایران خودرو، بانک مسکن، گل فروشی سوگلی و هود و سینک حدادی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو تهران

فروشگاه جانبو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02148633018 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه جانبو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و افق کوروش در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عارف قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه جانبو تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  شیطونک
  سه شنبه 09 خرداد ماه 1402

  پرسنل بد اخلاق.

 • avatar
  نراقی
  جمعه 27 فروردین ماه 1400

  فروشگاه هفت از یک مکان خرید کالاهای موردنظر نموده، وجایگزینی فروشگاه جانبو بجای سون....


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بسیج، خاتم الانبیا، رضوی
 • افق کوروش
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری دوم (فخارنیا)، دایی دهاقانی - هفتم
 • سورنا
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • VIP اسپورت
  (5.0)
  بسیج، خاتم الانبیا، بین 15 متری سوم و قائم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باتیس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
  neshan logo