info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو (محله افسریه جنوبی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه جانبو

موقعیت فروشگاه جانبو یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب منطقه در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان قائم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک فجر و هود و سینک حدادی و همچنین تهیه غذای دیکله، نمایندگی 1136 ایران خودرو، بانک مسکن، گل فروشی سوگلی و مدرسه شهید جلالوند قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه جانبو

فروشگاه جانبو را می‌توانید در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و خیابان قائم پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 02148633018 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه جانبو یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه جنوبی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و افق کوروش در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عارف قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه جانبو تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بسیج، خاتم الانبیا، رضوی
 • افق کوروش
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری دوم (فخارنیا)، دایی دهاقانی - هفتم
 • سورنا
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • حیات مارکت
  (3.0)
  بیست متری قائم، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باتیس (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد فروشگاه جانبو

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   نراقی
   جمعه 27 فروردین ماه 1400

   فروشگاه هفت از یک مکان خرید کالاهای موردنظر نموده، وجایگزینی فروشگاه جانبو بجای سون....

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
  neshan logo