info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال
category

ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال

ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان معراج(کارتن سازی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساندویچ تکنام، آرایشگاه زنانه ملیناز، مسجد امام حسن عسکری، بوتیک ریچ من و شلوارکده یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال یزد در شهر یزد، محله خیرآباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوادالائمه 35 و 37 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه استقلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد
  شهید جوکار، نرسیده به خیرآباد
 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر
  آزادگان، بین 15 آزادگان و 17 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر
  بلوار آزادشهر، آزادگان، بین 18 آزادگان و 16 شهید ناصر عسگری
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل
  شهید جوکار، شهید محمدرضا باغشاهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال ندارد.
  neshan logo