info
عکس سوپر مارکت امام رضا
category

سوپر مارکت امام رضا محله نیروی هوایی، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت امام رضا

سوپر مارکت امام رضا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نیروی هوایی مشهد و خیابان 19 بهمن واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسن مجتبی (ع)، پت شاپ کوآلا ، اداره کل امور مالیاتی شعبه فکوری ساختمان شماره 11، مجتمع نان آرشام و داروخانه دکتر پور اسحاق قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت امام رضا واقع شده‌اند:

 • سوپر سایت
  بلوار شهید صارمی، صارمی 24، صارمی 24/16، کوثر 33، بین کوثرشمالی 33/4 و 33/6
 • سوپر ثامن بجستان
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر3 و کوثرجنوبی6
 • سوپر مارکت
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 20 و 22
 • مارکت محسن
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 9، بین سرافرازان9/5 و 9/7
 • سوپر مارکت ناصر
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iman ch (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت امام رضا ندارد.
  neshan logo