info
عکس پاساژ آهن حمید
category

پاساژ آهن حمید محله ارگ - پامنار، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ آهن حمید

پاساژ آهن حمید (بازار و مرکز خرید) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان حکیم واقع شده است. این مجتمع یکی از پنجاه و نه بازار و مرکز خرید در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار بزرگ رضا و همچنین تیمچه اکبریان، دیزی عودلاجان، بازارچه عودلاجان، کنیسه عزرا یعقوب و انجمن کلیمیان تهران و کافه گالری صراحی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ آهن حمید واقع شده‌اند:

 • پاساژ نفیسی
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • سوق الواشرات والسیارات
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • پاساژ رسالت
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • مجتمع تجاری بناساز
  امیرکبیر، ملت، اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط timsarhossein ۰۹۱۹۶۲۲۹۳۷۹ (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ آهن حمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ آهن حمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ آهن حمید ندارد.
  neshan logo