info
عکس شرکت ناموران پژوهش و توسعه
category

شرکت ناموران پژوهش و توسعه محله شهرک صدرا، تهران

شرکت خصوصی
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت ناموران پژوهش و توسعه

شرکت ناموران پژوهش و توسعه (شرکت خصوصی) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان آسمان چهارم واقع شده است. این شرکت یکی از هجده شرکت خصوصی در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه هریسی های مقیم تهران، لاستیک خوزستان، پروژه آزادگان دانشگاه تهران، ورودی نسیم ۱۶ و پل عابر پیاده قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این شرکت یکی از شرکت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت ناموران پژوهش و توسعه واقع شده‌اند:

 • شرکت رویا گستر خاورمیانه
  بلوار علیمرادی، بین نسیم شانزدهم و سید علی
 • شرکت پارس رسانه
  بلوار علیمرادی، بین نسیم شانزدهم و سید علی
 • شرکت آرمان یدک
  بلوار علیمرادی، بین نسیم شانزدهم و سید علی
 • شرکت نیلا تجارت بین الملل
  بلوار علی دایی، نرسیده به آسمان
 • شرکت ماندگار توسعه تجارت ویرا
  بلوار علیمرادی، سید علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت ناموران پژوهش و توسعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت ناموران پژوهش و توسعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت ناموران پژوهش و توسعه ندارد.
  neshan logo