info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی

ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار علیمرادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پالامد و مجتمع تجاری طوبی چیتگر و همچنین فود کیلویی، مسجد صاحب الزمان، دفتر پیشخوان دولت کد 2332 - 16 - 72، کباب ساطوری بناب شعبه 2 آیلار و آنتن مرکزی دوربین مداربسته نظاره گر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی تهران، شهر تهران، محله شهرک صدرا است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار علیمرادی، بین نسیم بیستم و سهراب سپهری بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طوبی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع اردستانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه حضرت وليعصر
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی امام رضا
  نسیم شانزدهم غربی
 • ایستگاه اتوبوس فاوا
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  بلوار علیمرادی، بین طلوع دوم و سحر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع اردستانی ندارد.
  neshan logo