عکس کافی شاپ جازوه
مشاهده در نقشه نشان
category

کافی شاپ جازوه (محله دیلمان، رشت)

کافی‌شاپ
4.1
10 رای
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار دیلمان شرقی، بلوار آذر اندامی، خیام

موقعیت کافی شاپ جازوه در محله دیلمان رشت را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

کافی شاپ جازوه (کافی‌شاپ) در محله دیلمان رشت و خیابان خیام واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و نه کافی‌شاپ در محله دیلمان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قصرزرین و همچنین کافه ه‍ آرت (Cafe He Art)، کافه و بام رستوران هیراد ، دبستان پسرانه هوشمند مهرآیین، آموزشگاه رانندگی متین و بستنی فردین رشت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کافی‌شاپ یکی از کافی‌شاپ‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار دیلمان شرقی، بلوار آذر اندامی، خیام

تلفن تماس: 01333737871


سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی شاپ جازوه واقع شده‌اند:

 • کافه گیم 21 درجه
  بلوار سمیه، 142
 • کافه مرتضیٰ
  بابک نوری هریس، حسینی، هفتم
 • کافه ری را
  میر ابوالقاسمی، بوستان 21
 • کافه کولی
  بلوار دیلمان شرقی، بین میر ابوالقاسمی و شقایق
 • کافه گلسار
  میر ابوالقاسمی، بین بوستان 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زارع (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ جازوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ جازوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ جازوه ندارد.
  neshan logo