عکس دفتر مرکزی پرستش
مشاهده در نقشه نشان
category

دفتر مرکزی پرستش (محله ولنجک، تهران)

بازار و مرکز خرید
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولنجک، استاد زرین کفش (16)، دیدار

موقعیت دفتر مرکزی پرستش در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

دفتر مرکزی پرستش (بازار و مرکز خرید) در محله ولنجک تهران و خیابان دیدار واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت بازار و مرکز خرید در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید توچال و همچنین رستوران اینترنی، لایف کافه، دکتر میترا بهمن پور متخصص زنان و جراحی زیبایی، فروشگاه چیدمان لوازم خانگی ایکیا و مرکز مخابرات شهید جعفری قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولنجک، استاد زرین کفش (16)، دیدار


سایر مراکز خرید که در محدوده دفتر مرکزی پرستش واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید دلتا
  ولنجک، پانزدهم غربی
 • مرکز خرید توچال
  (4.0)
  دکتر مقدم (14)، بین امیرآبادی و ولنجک
 • مرکز خرید ولنجک
  (4.0)
  گلریزان، گلستان دوم
 • مرکز خرید گالریا
  (4.0)
  دکتر فرهنگ (13)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mona (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مرکزی پرستش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مرکزی پرستش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مرکزی پرستش ندارد.
  neshan logo