info
عکس سبزی فروشی
category

سبزی فروشی محله چهنو، مشهد

میوه و سبزی فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سبزی فروشی

سبزی فروشی (میوه و سبزی فروشی) در محله چهنو مشهد و خیابان آیت الله صدوقی (چهنو) واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه میوه و سبزی فروشی در محله چهنو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای مرتضوی و همچنین اغذیه کالسکه طلایی، تعمیر و عرضه ماشین اصلاح مجید، طلاجات برادران افخمی پور، اشپزخانه صاحب الزمان و خرازی لوازم التحریر وحید نجفی قرار گرفته است.
سایر میوه و سبزی فروشی‌های که در محدوده سبزی فروشی واقع شده‌اند:

 • میوه فروشی کدخدازاده
  بلوار سردار شوشتری، شهید شوشتری 8، بین سالاری مقدم 7 و 9
 • سوپر میوه
  بلوار شیرودی، شیرودی 18، بین چمن 57 و آیت الله صدوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mostafa (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سبزی فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سبزی فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سبزی فروشی ندارد.
  neshan logo