info
عکس بانک شهر
category

بانک شهر محله مبارزان، اراک

درباره‌ی بانک شهر

بانک شهر (بانک) در محله مبارزان اراک و خیابان وحدت اسلامی، سعادت 2 واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین تهیه غذای زودپز، پلیس + 10، مسجد الزهرا (س)، آبمیوه و بستنی منصور و داروخانه دکتر رجبیان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهر اراک

یکی از بانک‌های شهر اراک بانک شهر اراک است که در محله مبارزان، قرار دارد. بانک شهر اراک را می‌توان از بانک‌های خوب محله مبارزان برشمرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک صادرات، رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک و بانک مسکن شعبه قدس هستند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک شهر اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک شهر اراک ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک شهر اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک شهر اراک را قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک شهر واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، اسلامی
 • رهیاری اجتماعی منطقه یک اراک بانک رسالت شهر اراک
  شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری
 • بانک مسکن شعبه قدس
  (5.0)
  بلوار قدس، گلزار 4، بین گلزار 5 و آتش نشان
 • بانک ملی
  (2.0)
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار، بین قیام و صارمی
 • بانک کشاورزی (شعبه جهاد)
  (5.0)
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیما (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک شهر ندارد.
  neshan logo