info
عکس ایستگاه اتوبوس اتفاقات
category

ایستگاه اتوبوس اتفاقات محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اتفاقات

ایستگاه اتوبوس اتفاقات (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان باهنر ۲۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یزد تخفیف و همچنین فروشگاه عابدینی، رستوران سلطانبی، جگرکی لقمه پیچ، نانوانی تنوری سبوسدار و آش کاکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اتفاقات یزد

ایستگاه اتوبوس اتفاقات یزد در شهر یزد، محله پل نواب و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس باهنر، باهنر 23 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اتفاقات یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اتفاقات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  امام حسین، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس پل نواب
  شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51
 • ایستگاه اتوبوس استخر شنا
  شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و شهید باروتکوب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اتفاقات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اتفاقات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اتفاقات ندارد.
  neshan logo