info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت

ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا و موزه شخصی سکه و مردم شناسی حیدرزاده و همچنین اقامتگاه بومگردی خانه صفا، کارخانه سعادت، درمانگاه دندانپزشکی فدک، هتل سنتی پارس یزد و گل فروشی آقای گل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت یزد است که در محله محله گنبد سبز قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سامان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه سعادت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس دبستان مصباح
  بلوار دهه فجر، بلوار شهدا
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه
  امام مهدی، بین کوی پارک شهر و مهدی 40
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سیدالشهدا
  بلوار آیت الله مدنی، بین میثم و سیدالشهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت ندارد.
  neshan logo