info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلس
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلس محله منطقه 6، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اطلس

ایستگاه اتوبوس میدان اطلس (ایستگاه اتوبوس) در محله منطقه 6 اراک و خیابان اطلسی ۳ واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله منطقه 6 اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین فرهنگسرای شهر، پیتزا اریانا، امورمشترکین، فروشگاه گلزار golzar shop و موبایل ارمغان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلس اراک

ایستگاه اتوبوس میدان اطلس اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهر صنعتی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اطلسی، اطلسی 3، بین اطلسی پایین و خیبر می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان اطلس اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلس اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان میراث فرهنگی
  شهیدان رجایی، مبارزان، میدان صنایع دستی و گردشگری
 • ایستگاه اتوبوس رسالت 11
  رسالت، رسالت 10
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان دخترانه مهدیه
  وحدت اسلامی، بعد از غدیر
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلس ندارد.
  neshan logo