info
عکس خانه بازی بامبی
category

خانه بازی بامبی محله جهاد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه بازی بامبی

خانه بازی بامبی ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله جهاد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این مکان یکی از چهار تفریح و سرگرمی در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ هنر و همچنین طباخی افق، رستوران ایتالیایی دانته، شرکت آسرون، آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان و دبیرستان سلام یوسف آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده خانه بازی بامبی واقع شده‌اند:

 • دون کلاب مرکز
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، بین رادافزون و 6/1
 • گیم نت گیم تک
  اسدآبادی، سی و دوم
 • ایوان
  بزرگراه شهید گمنام، پیروزه، بین 2/1 و رادافزون
 • Escape Road (اسکیپ رد)
  میرزای شیرازی، دلاویز
 • اتاق مافیا دیاکو
  ولیعصر، اکبری، قنبری، بین تهرانی واحد و فراهانی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه بازی بامبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه بازی بامبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه بازی بامبی ندارد.
  neshan logo