info
عکس کانون تیراندازی با کمان شفق
category

کانون تیراندازی با کمان شفق محله یوسف آباد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کانون تیراندازی با کمان شفق

کانون تیراندازی با کمان شفق ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله یوسف آباد تهران و خیابان قنبری واقع شده است. این مکان یکی از سه تفریح و سرگرمی در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مجتمع تجاری شهاب و همچنین بوستان شفق، آموزشگاه زبان ایران کانادا، کافه جار، ذغالی برگر پارک و فرهنگسرای شفق قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده کانون تیراندازی با کمان شفق واقع شده‌اند:

 • دون کلاب مرکز
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، بین رادافزون و 6/1
 • ایوان
  بزرگراه شهید گمنام، پیروزه، بین 2/1 و رادافزون
 • Escape Road (اسکیپ رد)
  میرزای شیرازی، دلاویز
 • گیم نت گیم تک
  اسدآبادی، سی و دوم
 • خانه بازی بامبی
  فاطمی، اسدآبادی، بین سپهری و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صبوری (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون تیراندازی با کمان شفق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کانون تیراندازی با کمان شفق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون تیراندازی با کمان شفق ندارد.
  neshan logo