info
عکس خودپرداز بانک پاسارگاد
category

خودپرداز بانک پاسارگاد محله ونک، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک پاسارگاد

خودپرداز بانک پاسارگاد (خودپرداز) در محله ونک تهران و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از 142 خودپرداز در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و فونیکس و همچنین هماتلکام، پست آرامکس، دکتر افشین طاهری اعظم، آموزشگاه موسیقی پارس و کافه نان و شیرینی باتر قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • عابر بانک آینده
  شیخ بهائی
 • خودپرداز بانک ملت
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری
 • خودپرداز بانک پاسارگاد
  شیخ بهائی، آقا علیخانی، بین داوری اردکانی و دوازده متری یکم
 • خودپرداز بانک اقتصاد نوین
  بزرگراه کردستان، ونک، آرارات جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo