عکس سرزمین سوخاری مشاهده در نقشه نشان
category

سرزمین سوخاری (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

فست فود
4.0
23 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، الوند

موقعیت سرزمین سوخاری در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


سرزمین سوخاری (فست فود) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان الوند واقع شده است. این مکان یکی از شانزده فست فود در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین کانون وکلای دادگستری مرکز، شرکت فن آوا کارت، پایگاه بیمارستان کسری، بیمه حکمت صبا و دکتر شهناز امینی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، الوند


سایر فست‌فودهای که در محدوده سرزمین سوخاری واقع شده‌اند:

 • گامبی ساندویچ
  (4.0)
  نلسون ماندلا، الوند
 • فست فود شیلا
  (4.0)
  ولیعصر، بین پله چهارم و آبشار
 • پیتزا الوند
  (4.0)
  نلسون ماندلا، الوند، بین سی و هفتم و سی و پنجم
 • فلافل فلفلی
  (3.9)
  گاندی، دوم
 • ساندویچ شادزی
  (4.1)
  نلسون ماندلا، الوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرزمین سوخاری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری رستوران فست فود اغذیه ساندویچ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرزمین سوخاری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرزمین سوخاری تهران ندارد.
  neshan logo