info
عکس پاساژ ناصح
category

پاساژ ناصح محله جوادیه (زمانی)، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ ناصح

پاساژ ناصح (بازار و مرکز خرید) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان عسگری واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اطلس و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر عاطفه حکمتی، گالری په په pepe، داروخانه فاطمی، فروشگاه افق کوروش و گل فروشی ازالیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ ناصح واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری آفرینش
  (2.0)
  کارگر جنوبی، بین فصیحی نیا و استاد زمانی
 • تخم مرغ فروشی حسینی
  (5.0)
  صیامی حاجی آباد، زربافیان، بین حسینی و محسنی
 • بازارچه جوادیه
  (4.3)
  نوری، زمانی، مومنی، بین شصت وچهارم و احمدی نسب
 • پاساژ اطلس
  (3.9)
  نوری، زمانی، بین کریمی و مهدی رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ ناصح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ ناصح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ ناصح ندارد.
  neshan logo