info
عکس کالای پزشکی یزددرمان
category

کالای پزشکی یزددرمان محله حنا، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی یزددرمان

کالای پزشکی یزددرمان (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله حنا یزد و خیابان طالقانی 13 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله حنا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین قند و نبات افضلی (سوغات یزد)، مجتمع کامپیوتر ستاک، کتاب واحه، دکتر مژگان کریمی زارچی جراح و متخصص زنان و زایمان و پزشکی قانونی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان

فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان در محله حنا شهر یزد، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 03536266137 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله حنا است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به تجهیزات پزشکی سیباطب یار، سمعک شنوا گستر و کالای پزشکی عرب اشاره کرد.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بنیاد شهید قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کالای پزشکی یزددرمان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده کالای پزشکی یزددرمان واقع شده‌اند:

 • تجهیزات پزشکی سیباطب یار
  بلوار امام جعفر صادق، کوچه یکم منتظرقائم
 • سمعک شنوا گستر
  بهشتی، وامق، عذرا
 • کالای پزشکی عرب
  طالقانی، شهید محمود دایی
 • کالای پزشکی عباسی
  طالقانی، شهید محمود دایی، 10
 • کالای پزشکی امیرکبیر
  (5.0)
  طالقانی، مجاهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی یزددرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی یزددرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی یزددرمان ندارد.
  location استان یزد، یزد، طالقانی، شهید محمود دایی، 10
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کالای پزشکی یزددرمان

  شنبه 16:30 تا 22:00
  یک‌شنبه 16:30 تا 22:00
  دوشنبه 16:30 تا 22:00
  سه‌شنبه 16:30 تا 22:00
  چهارشنبه 16:30 تا 22:00
  پنج‌شنبه 16:30 تا 22:00
  جمعه 16:30 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo