info
عکس دکترخدائیانی
category

دکترخدائیانی محله میرداماد، تهران

درباره‌ی دکترخدائیانی

دکترخدائیانی (مطب پزشک) در محله میرداماد تهران و خیابان دکتر مصدق جنوبی واقع شده است. این مطب یکی از 115 مطب پزشک در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه بانک مرکزی ایران و مرکز خرید آرین و همچنین لیزینگ رایان سایپا، دبنهامز، هاکوپیان، کترینگ هانی و شرکت تهویه نیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو شهید حقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده دکترخدائیانی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر جلالیان
  نلسون ماندلا (جردن)، پیروز
 • مطب دکتر اطمینان
  بلوار میرداماد، انوار
 • دکتر بابک خطی متخصص کودکان و نوزادن
  نلسون ماندلا (جردن)، قبادیان شرقی
 • دکتر رفیع پرنیا جراح پلاستیک و زیبایی
  نلسون ماندلا (جردن)، قبادیان شرقی
 • دکتر حمیدرضا فتحی جراح پلاستیک و زیبایی
  نلسون ماندلا (جردن)، قبادیان شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکترخدائیانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکترخدائیانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکترخدائیانی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، دکتر مصدق جنوبی، بین روزنامه اطلاعات و دوازدهم بهمن
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo