info
عکس باشگاه ورزشی بسیج
category

باشگاه ورزشی بسیج محله انبار جهاد، اراک

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی بسیج

باشگاه ورزشی بسیج (سالن و مجموعه ورزشی) در محله انبار جهاد اراک و بلوار شهید آنجفی، کوی ایثار، انصاف 8 واقع شده است. این مجتمع یکی از سه مجموعه ورزشی در محله انبار جهاد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نصر و همچنین مسجد امام حسین، سوپر مارکت مهدی، ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی، زورخانه پوریای ولی و مهد کودک و پیش دبستانی آرامش قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی بسیج واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی زئوس
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، قیام
 • آکادمی تخصصی هيئت تیر و کمان
  بلوار قدس، بلوار جمهوری اسلامی، رز
 • زورخانه شهرداری
  پنج مرداد
 • باشگاه فیت سنتر
  بلوار کاظمی آشتیانی، بلوار کشاورز
 • باشگاه داتیس پرو
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی بسیج ندارد.
  neshan logo