info
عکس سوپر مارکت مهدی
category

سوپر مارکت مهدی محله مصطفی خمینی، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت مهدی

سوپر مارکت مهدی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان بانو واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین مسجد امام حسین، مجتمع سهند و سبلان، زورخانه پوریای ولی، ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی و خوابگاه دخترانه روزبه 1 دانشگاه ازاد اسلامی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت مهدی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت شمس
  بلوار کاظمی آشتیانی، بلوار وحدت، ابراهیم دیزآبادی، بین نسترن 14 و 15
 • سوپر مارکت قربانی
  جواد الائمه، بین بنفشه و یداله صالحی
 • سوپری پگاه
  بلوار قدس، نوید، بهرام زمانگیر، بین ابوالقاسم فیروزی و مرتضی احمدآبادی
 • سوپر مارکت اسفندیاری
  جواد الائمه، بین صفاری و قضات
 • سوپر مارکت مهدی سهل آبادی
  عسگری، کوچه بوستان حافظ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط S@eed (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت مهدی ندارد.
  neshan logo