info
عکس پبتزا، ساندویچ تک نو
category

پبتزا، ساندویچ تک نو (محله شمشیری، تهران)

درباره‌ی پبتزا، ساندویچ تک نو

پبتزا، ساندویچ تک نو (فست فود) در محله شمشیری تهران و خیابان ملکی واقع شده است. این مکان یکی از ده فست فود در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شمشیری، رستوران خان سالار، درمانگاه شبانه روزی دکتر شهروز صارمی، داروخانه دکتر صارمی و باشگاه شمشیری قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران

فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران در محله شمشیری شهر تهران، قرار دارد.

فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران یکی از مکان‌هایی در محله شمشیری است که طرفداران زیادی دارد. فست‌فود نوستالویچ، پیتزا دنیز، ساندویچی بمب مهرآباد، پیتزا فست فود افرا و ستاره شب، دیگر غذاخوری‌های معروف در اطراف این فست فود هستند. برخی کافی‌شاپ‌های محله شمشیری که در نزدیکی فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران هستند، مانند قهوه کافه، کافه آریو و کافه پاییز از محبوبیت خوبی برخوردارند.

چطور به فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران برویم؟

مسیرهای مختلفی شما را به فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران می‌رساند. می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه را انتخاب کنید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر را برای رسیدن به فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران انتخاب کنید. مسیریاب نشان به شما می‌گوید که چگونه با استفاده ازخوردو، وسایل حمل و نقل همگانی، موتور یا دوچرخه به این مکان بروید. علاوه‌بر این، شما در اپلیکیشن نشان می‌توانید نظر کاربران دیگر را در مورد این مکان بخوانید و با استفاده از "قابلیت کنکاش"، از دسترسی‌هایی که در اطراف این فست فود قرار دارند، باخبر شوید.


اطلاعاتی مانند آدرس دقیق فست فود فست فود پبتزا، ساندویچ تک نو تهران‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس را در ادامه برای راحتی شما قرار داده‌ایم. یادتان باشد اگر سری به این فست فود زدید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
سایر فست‌فودهای که در محدوده پبتزا، ساندویچ تک نو واقع شده‌اند:

 • فست‌فود نوستالویچ
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، صفری، نجفی
 • پیتزا دنیز
  بزرگراه آیت الله سعیدی، ملکی
 • ساندویچی بمب مهرآباد
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی، بین تیموری و درختی کهن
 • پیتزا فست فود افرا
  چهل و پنج متری زرند، دانشگاه هوایی جنوبی، انصاری
 • ستاره شب
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، دانش، نجفی، بین دانشگاه هوایی و محسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستایش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پبتزا، ساندویچ تک نو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پبتزا، ساندویچ تک نو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پبتزا، ساندویچ تک نو ندارد.
  neshan logo