info
عکس مهد کودک سایه
category

مهد کودک سایه (محله جردن - پارک ملت، تهران)

کودکستان و مهد کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهد کودک سایه

موقعیت مهد کودک سایه در محله جردن - پارک ملت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مهد کودک سایه (کودکستان و مهد کودک) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان خرسند واقع شده است. این مهد یکی از سه مهد کودک در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم و همچنین کلینیک دندانپزشکی دکتر سمیه زوارئیان، آموزشگاه زبان آریانپور، شیرینی نیشکر، مطب دکتر سید جلیل حسینی و شرکت تناوب قرار گرفته است.سایر مهدهای که در محدوده مهد کودک سایه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رضا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهد کودک سایه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

کودک مهد کودکستان مهدکودک kindergarten

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مهد کودک سایه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهد کودک سایه ندارد.
neshan logo