info
عکس فروشگاه سحرخیز
category

فروشگاه سحرخیز محله وحدت، مشهد

درباره‌ی فروشگاه سحرخیز

فروشگاه سحرخیز (فروشگاه) در محله وحدت مشهد و بلوار بهارستان واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و شش فروشگاه در محله وحدت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی قهرمانان، آبنما مجتمع تجاری گردشگری الماس شرق و مجتمع الماس شرق و همچنین منطقه تجاری گردشگری سپاد، پارک ساحلی آفتاب مشهد، شهربازی سرزمین عجایب شعبه ۲، باغ پرندگان و پوشاک سالیان قرار گرفته است.فروشگاه سحرخیز در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه سحرخیز واقع شده‌اند:

 • فروشگاه سپاسد
  بلوار خیام شمالی، بلوار بهارستان، بهارستان 4
 • مواد غذایی فرخنده
  بزرگراه شهید چراغچی، بلوار خیام شمالی
 • کافیت
  بزرگراه شهید چراغچی، بلوار خیام شمالی، بین چهارم و سوم
 • فروشگاه روس کالا
  بزرگراه شهید چراغچی، بلوار خیام شمالی، بین سوم و دوم
 • پخش فرآورده های کافی و دان قهوه
  بلوار خیام شمالی، بین میدان عطار نیشابوری و میدان خیام
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرامرز (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سحرخیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سحرخیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سحرخیز ندارد.
  neshan logo