info
عکس الکتریکی شریفی
category

الکتریکی شریفی محله خرم، اراک

فروشگاه کالای برق
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی الکتریکی شریفی

الکتریکی شریفی (فروشگاه کالای برق) در محله خرم اراک و بلوار شهید شیرودی، فرهنگ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و مجتمع تجاری کوروش و همچنین فروشگاه چیبو اراک، دانشگاه علوم پزشکی اراک، مسجد حضرت فاطمه، آرایشگاه مهر و بانک رفاه کارگران.شعبه علوم پزشکی اراک قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکتریکی شریفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد الکتریکی شریفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکتریکی شریفی ندارد.
neshan logo