info
عکس دانشکده فنی و حرفه‌ای سما
category

دانشکده فنی و حرفه‌ای سما محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی دانشکده فنی و حرفه‌ای سما

دانشکده فنی و حرفه‌ای سما (دانشکده) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار جمهوری اسلامی، دانشگاه واقع شده است. این مرکز یکی از دو دانشکده در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین دانشگاه آزاد مجتمع قائم مقام فراهانی، مجتمع سپید، مدیریت اورژانس، خودپرداز بانک ملی و زمین فوتبال دانشگاه قرار گرفته است.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده فنی و حرفه‌ای سما واقع شده‌اند:

 • دانشکده بهداشت و توانبخشی
  (4.0)
  بلوار قدس، کوی گلستان، بین گلستان 10 و علامه جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرمین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده فنی و حرفه‌ای سما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده فنی و حرفه‌ای سما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده فنی و حرفه‌ای سما ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار جمهوری اسلامی، دانشگاه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری دانشکده فنی و حرفه‌ای سما

  شنبه 08:00 تا 15:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 15:00
  دوشنبه 08:00 تا 15:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 15:00
  چهارشنبه 08:00 تا 15:00
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo