info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر

ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار شیخ کلینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و لوازم کوهنوردی و شکار کوهستان و همچنین نمایندگی محصولات سایپا مصلایی، کتابفروشی سروش، قصر فرش، درمانگاه حضرت امیر و موسسه کاریابی رزومه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر یزد است که در محله امام شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شیخ کلینی، بین شیخ صدوق 1 و 3 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک فاطمه الزهرا
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 23 و 25
 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار رضا پاکنژاد، پاکنژاد، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس خیابان صیاد
  بلوار کارگر جنوبی، بلوار شیخ صدوق، بین حسین اسماعیلی و شهید صدوق 27
 • ایستگاه اتوبوس مهندس حمیدیا
  بلوار شیخ کلینی، بین جابر 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ولیعصر ندارد.
  neshan logo