info
عکس ایستگاه اتوبوس نصیرشهر
category

ایستگاه اتوبوس نصیرشهر

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نصیرشهر

ایستگاه اتوبوس نصیرشهر (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان رباط کریم و بلوار امام علی، بلوار ولایت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فانوس شهدا و بازار بزرگ کاشی و سرامیک نصیر شهر و همچنین ایرانیان درب، کاخ تالار رزنتال، مرکز معاینه فنی خودروی آسمان آبی، جایگاه اختصاصی محمد و درب ضد سرقت ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نصیرشهر

برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام علی، بلوار ولایت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نصیرشهر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس نصیرشهر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نصیرشهر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نصیرشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نصیرشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نصیرشهر ندارد.
neshan logo