info
عکس آشار
category

آشار محله امجدیه - خاقانی، تهران

درباره‌ی آشار

آشار (رستوران) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان سمیه واقع شده است. این رستوران یکی از بیست و چهار رستوران در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین رستوران هتل آپادانا، دارالترجمه رسمی ماندگار، شرکت دماتجهیز، تعمیر تخصصی برد های الکترونیکی دیجی برد و کتاب اول قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران آشار تهران

این رستوران را می‌توانید‌ شهرتهران،محله امجدیه - خاقانی و مفتح جنوبی، سمیه، ابتدای سمیه پیدا کنید. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران آشار تهران (02188862556) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

رستوران آشار تهران در محله امجدیه - خاقانی یکی از رستوران‌های محبوب به شمار می‌رود. رستوران‌های معروف دیگری مانند تهیه غذای یاک، کافه رستوران رستارک، رستوران سنتی حیات، رستوران تبریزی و رستوران اصیل تبریزی در اطراف این رستوران قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله امجدیه - خاقانی کافه عالی، کافه هشت و کافه رستوران بلین هستند که در نزدیکی رستوران آشار تهران قرار گرفته اند.

چطور به رستوران آشار تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران آشار تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

رستوران آشار تهران در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. شما می‌توانید در ایستگاه مترو طالقانی پیاده شوید و به این رستوران برسید. ایستگاه اتوبوس پل چوبی نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران آشار تهران است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. در صورتی که به رستوران آشار تهران رفتید، فراموش نکنید که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده آشار واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای یاک
  قرنی، شاداب، ایرانشهر، بین دهقانی و برفروشان
 • کافه رستوران رستارک
  مفتح جنوبی، جار
 • رستوران سنتی حیات
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، شناسا
 • رستوران تبریزی
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین جلیلی و قره گوزلو
 • رستوران اصیل تبریزی
  سعدی شمالی، منوچهری، بین حکیم اعظم و مرادی نور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آشار ندارد.
  neshan logo