info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها محله لب خندق، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها

ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها (ایستگاه اتوبوس) در محله لب خندق یزد و خیابان قیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله لب خندق یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امیر چخماق، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار زرگرها و همچنین ترمه حسینی، شیرینی سرای حاج خلیفه علی رهبر، ترمه رضایی، کافه عدسی پناهنده شعبه قیام و کتابخانه شرف الدین علی یزدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها یزد

ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله لب خندق پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در قیام، بین بازار زرگرها و محمدعلی خان واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سامان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه زرگرها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد 14 معصوم
  سید گلسرخ، بین لرد کیوان و شاه ابوالقاسم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید رجایی
  بلوار امامزاده جعفر، بین امامزاده جعفر 6 و مسجد علی اصغر
 • ایستگاه اتوبوس دارالمهدی
  شهید رجایی، بین چهارده معصوم و حسینیه آخوند
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی
  فرخی، بین گل و آیت الله غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها ندارد.
  neshan logo