info
عکس تاکسی سرویس سحر
category

تاکسی سرویس سحر محله کرمان، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس سحر

تاکسی سرویس سحر (تاکسی تلفنی) در محله کرمان تهران و خیابان برادران اردستانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از چهار تاکسی تلفنی در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوچولو ها، بیمارستان چشم پزشکی بینا، باغ موزه مینیاتور و مرکز خرید دنیای نور و همچنین پمپ بنزین رسالت، فست فود مادر، آموزش و پرورش منطقه 4، نمایندگی ایران دوچرخ و نمایندگی ایران خودرو 1113 قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس سحر واقع شده‌اند:

 • تاکسی سرویس فاطمیون
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، نرسیده به هفتاد و سوم
 • آژانس زیتون
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، زرین قبایی
 • آژانس ولیعصر
  بزرگراه شهید سلیمانی، شانزده متری اول، بین بیست و یکم روحانی و موذنی
 • تاکسی تلفنی نارمک
  مدنی، جانبازان غربی، گلستان، بین هشتاد و سوم و میدان هلال احمر
 • تاکسی سرویس سمند
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، کُرد، احمدوند، مولوی، بین محمد نژاد و گلستان نهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ملینا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس سحر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس سحر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس سحر ندارد.
  neshan logo