info
عکس مرکز خرید ملت
category

مرکز خرید ملت محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید ملت

مرکز خرید ملت (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان شریعتی شمالی، شهید محققی غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از نود و نه بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین بازار بزرگ امت، فروشگاه کفش سی سی، دبیرستان نمونه دولتی سعدی، الکترو فورس و فروشگاه حاج اوغلی قدرت (قلیان) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید ملت واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری صدرا
  بلوار شهدا، خیابان تئاتر
 • چهار فصل
  فلسطین، گلچین شرقی، بین یراقی و چرتاب
 • بازار یمن دوزان
  فرش پیرا، یمن دوزان بازاری
 • بازار بزرگ تبریز درب صادقیه
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، فرش پیرا
 • بازار دلاله زن بزرگ
  فرش پیرا، یمن دوزان بازاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جناب خان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید ملت ندارد.
  neshan logo