عکس درمانگاه هوانیروز مشاهده در نقشه نشان
category

درمانگاه هوانیروز (محله ازگل، تهران)

درمانگاه
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی

موقعیت درمانگاه هوانیروز در محله ازگل تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به درمانگاه هوانیروز

درمانگاه هوانیروز (درمانگاه) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از پنج درمانگاه در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین مهمانسرای هوانیروز، پایگاه بیمارستان شهید کشوری هوانیروز، داروخانه صدر، شرکت تعاونی مسکن سیمرغ هوانیروز و فروشگاه کریم قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی

تلفن تماس: 02122940560


سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه هوانیروز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه هوانیروز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

درمانگاه کلینیک دارالشفاء مریضخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه هوانیروز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه هوانیروز تهران ندارد.
neshan logo