info
عکس درمانگاه هوانیروز
category

درمانگاه هوانیروز محله ازگل، تهران

درمانگاه

درباره‌ی درمانگاه هوانیروز

درمانگاه هوانیروز (درمانگاه) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از پنج درمانگاه در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین ستاد فرماندهی هوانیروز، داروخانه صدر، مهمانسرای هوانیروز، کلینیک صدر هوانیروز و شرکت تعاونی مسکن سیمرغ هوانیروز قرار گرفته است.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه هوانیروز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه هوانیروز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه هوانیروز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه هوانیروز ندارد.
neshan logo