info
عکس موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر
category

موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر

موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر (موسسه آموزشی) در محله جمالزاده تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این موسسه یکی از سی و چهار موسسه آموزشی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، ایران تایپیست، هتل پاسارگاد تهران، ساندویچ هایدا - شعبه میدان انقلاب و کافه کوخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی حرفه ای ورزمان
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • آموزشگاه عکاسی تک نور
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • موسسه سنجش و دانش
  کارگر جنوبی، لبافی نژاد، بین نوساز و دانشگاه
 • آموزشگاه فطرس
  بلوار کشاورز، بین دریا و کارگر
 • آموزشگاه موسیقی سفیرهنرپارسیان
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی، بین یوسف و نصرت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yunimax (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فرهنگی هنری رسام معاصر شهر ندارد.
  neshan logo