info
عکس فروشگاه چشمه
category

فروشگاه چشمه محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی
4.3
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه چشمه

فروشگاه چشمه (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله شهید هرندی تهران و خیابان صاحب جمع واقع شده است. این مکان یکی از دو فروشگاه حیوانات خانگی در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین گوشت جم، کتابخانه فردوسی، پارکینگ درویش، سرای باستانی و پارک شوش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از فروشگاه‌های حیوانات خانگی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه چشمه تهران

فروشگاه چشمه تهران در محله شهید هرندی شهر تهران، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 02155620670 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه چشمه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی است و مشتریان زیادی دارد. پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه چشمه تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه چشمه تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سعادت قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو میدان قیام که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه چشمه تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه چشمه تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه چشمه تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده فروشگاه چشمه واقع شده‌اند:

 • پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)
  (4.0)
  صاحب جمع، بین مولوی و مهدویه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وَسنه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه چشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه چشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه چشمه ندارد.
  location استان تهران، تهران، صاحب جمع، بین دلخوش و جزمانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه چشمه

  شنبه 08:00 تا 19:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 19:00
  دوشنبه 08:00 تا 19:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 19:00
  چهارشنبه 08:00 تا 19:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 19:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo