info
عکس پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)
category

پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)

پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله شهید هرندی تهران و خیابان صاحب جمع واقع شده است. این مکان یکی از دو فروشگاه حیوانات خانگی در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین فروشگاه قلیان کاظم، مرکز خرید عادلی، آجیل و خشکبار فصیحی، میدان امین السلطان و عطاری رحمتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران

برای رفتن به فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران باید به شهر تهران، محله شهید هرندی و بروید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02133563019) تماس بگیرید. فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی به شمار می‌رود. فروشگاه چشمه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک بهاران قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران ایستگاه مترو میدان قیام نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه چشمه
  (4.3)
  صاحب جمع، بین دلخوش و جزمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صیفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   زارع
   شنبه 05 تیر ماه 1400

   فروشگاه بدی نیست، معمولیه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) ندارد.
  location استان تهران، تهران، صاحب جمع، بین مولوی و مهدویه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)

  شنبه 08:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
  دوشنبه 08:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
  چهارشنبه 08:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 18:00
  جمعه 08:00 تا 18:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo