info
عکس پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)
category

پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه حیوانات خانگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)

پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) (فروشگاه حیوانات خانگی) در محله شهید هرندی تهران و خیابان صاحب جمع واقع شده است. این مکان یکی از دو مرتبط با حیوانات خانگی در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبر آبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین فروشگاه قلیان کاظم، آجیل و خشکبار فصیحی، بازار امین السلطان، رستوران سالنگ (غذاهای افغانستان) و میدان امین السلطان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  زارع
  شنبه 05 تیر ماه 1400

  فروشگاه بدی نیست، معمولیه


سایر فروشگاه‌های حیوانات خانگی که در محدوده پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه چشمه
  (4.3)
  صاحب جمع، بین دلخوش و جزمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صیفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 04 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 04 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پرنده فروشی حاج قدم (قبادی) ندارد.
  location استان تهران، تهران، صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)

  شنبه 08:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
  دوشنبه 08:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
  چهارشنبه 08:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 18:00
  جمعه 08:00 تا 18:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo