info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایا و همچنین هتل و رستوران فیروزه، پارک وحشی بافقی، کافه درویش، پیرایش پارتیکان و مسجد فاطمیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه یزد

در شهر یزد، محله محله گازرگاه ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام مهدی، بین کوی پارک شهر و مهدی 40 بروید. ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس سامان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فهدان
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه سعادت
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 39 و خانعی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه زرگرها
  قیام، بین بازار زرگرها و محمدعلی خان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه ندارد.
  neshan logo